MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Encyklopedie » Fans reportáže kolem Michaela Jacksona » Tatiana 1987

Tatiana 1987


Tatiana o svém přátelství s Michaelem, 1987

V roce 1987 jsem podepsala smlouvu s novou agenturou, Joseph, Heldfond a Rix, v té době velmi mocnou organizací. Julie, má agentka, mě poslala na konkurs k videu Michaela Jacksona "The Way You Make Me Feel". Neřekla mi ovšem, že jde zrovna o Michaela Jacksona. Později jsem zjistila, že se zkoušky zúčastnily dvě stovky mladých hereček.

Když mě zavolali, řekli mi, abych se prošla a ukázala držení těla. Scéna se odehrávala na ulici v drsné čtvrti. Skupinka hochů začne obtěžovat postavu, kterou jsem hrála tím, že si jí dobírají výroky jako, "Hej baby, jak se vede?".

Shodou okolností, se mi stala naprosto stejná věc během cesty na konkurs. Nějací kluci měli narážky, takže byste mohli říci, že jsem byla připravena. Několikrát jsem proběhla scénou a vše bylo zaznamenáno na video.

O několik dní později jsem byla vyzvána, abych přišla na zkoušku šatů. Tehdy poprvé jsem zjistila, že se jednalo o video Michaela Jacksona. Vince Patterson, choreograf videa mě zavedl do místnosti. Byl tam Michael, ale já se zpočátku styděla jen se na něj podívat. Patterson chtěl, abych předvedla pár pohybů, které mi ukázal, což jsem zvládla skvěle. Nakonec jsem rychle letmo pohlédla na Michaela. Seděl tam v červené košili, pobrukoval si se širokým úsměvem na tváři. Viděla jsem, jak se otáčí k osobě sedící vedle něj a něco říká. Od Davida Bankse, jednoho ze scénáristů, jsem se později dozvěděla, že Michael řekl: "To je ona. Zbývající jsou mimo."

Nikdy nezapomenu, když mi agent zavolal, aby mi pověděl, že jsem tu práci dostala. Radovala jsem se tak moc, že mě musel slyšet celý Hollywood. Byl to pro mne zlomový bod. Cítila jsem se, jako kdybych to konečně dokázala a má kariéra se měla plně rozvinout.

Natáčení trvalo 5 dní, s tím, že byl pátý den věnován záběrům mé osoby zblízka. Druhým dnem se ledy mezi mnou a Michaelem prolomily. Stalo se to uprostřed scény, kde mě Michael pronásledoval a já měla proběhnout zničeným autem uprostřed ulice. Mé šaty byly tak úzké, že abych přešla na druhou ulici skrze auto, musela jsem se otočit. Během jednoho momentu, když jsem se otáčela, se má bota na vysokém podpatku zachytila mezi čalouněním a já ji nemohla vyndat. Michael položil svou ruku na mé lýtko a poté výš na stehno, aby mi pomohl. Mám pocit, že jsem se dostala tak trošku do rozpaků a nezvládla situaci. Vypadla jsem z auta a skončila na zadku. Oba jsme se nasmáli, když mi očistil šaty. Potom jsme se sobě navzájem na moment podívali do očí. Tehdy se mezi námi začal rozvíjet srdečný a přátelský vztah.

Když jsme po této události chvílemi posedávali v průběhu natáčení, Michael se mě začal vyptávat na můj život. Několikrát lehce zaflirtoval, jako když mi řekl, že mám krásnou chůzi. Já na to, "Je to jen chůze." Podíval se na mě a usmál se. "Ne, máš velmi sexy chůzi."

Zanedlouho poté, co produkce videa skončila, mi zavolal Michaelův kamarád, Craig, který se stal i mým přítelem a povídá: "Víš, Michael o tobě pořád mluví. Ptá se mě, kolik ti je a řekl, abych tě pozdravoval. Myslím, že tě má opravdu rád. Říká, jak jsi neuvěřitelně krásná a milá."

Craig mi navrhl, abych se přišla podívat na další video, které Michael točil. Pomyslela jsem si, že je to skvělý nápad, takže se Craig Michaela zeptal a o pár dní později jsem byla pozvána, abych se zastavila. Být tam a vidět znovu Michaela byla zábava. Provedl mě kolem, potom jsem sledovala filmování a něco pojedla společně s ním a jeho manažerem v karavanu. Ke konci dne jsem si uvědomila, že se nemám jak dostat domů. Taxi do studia stálo víc, než jsem čekala a neměla jsem potřebnou hotovost na cestu zpět. Craig mě dotlačil k tomu, abych o svezení požádala Michaela.

Jelikož jsem se příliš styděla požádat Michaela přímo, vysvětlila jsem svou situaci Mikovi Brandovi, synovi Marlona Branda, který byl zároveň Michaelovou pravou rukou, a zeptala jsem se ho, zda-li by mi mohl půjčit pár dolarů na cestu zpět. Miko nabídl, že se nejdřív zeptá Michaela, ale že by neměl být žádný problém, aby mě svezli limuzínou. O několik minut později jsem byla na cestě domů, sedíc vedle Michaela v jeho černém Mercedesu, který řídil Miko. Michael se zdál zprvu nervózní, v rozpacích jako dítě. Hodně jsme si povídali, především o našich rodinách. V jednom momentu jsme se tak nějak drželi za ruce. Když mě vysadil, poděkovala jsem a řekla, že doufám, že ho znovu uvidím. Odpověděl: "Oh, určitě."

Krátce na to mě najali, abych jela na Michalovo turné Bad a předvedla krátkou scénku z videa živě v Kansas City a New Yorku. Za předpokladu, že by se to líbilo, měly následovat další vystoupení v dalších městech. Přirozeně jsem byla nadšená, že budu s Michaelem znovu spolupracovat.

Předvedli jsem show v Kansas City a poté jsme přijeli do New Yorku, kde jsme měli tři představení v Madison Square Garden. Měla jsem nápad na konec vystoupení, který jak jsem si myslela, by tuto scénu vylepšil. Po Michaelově žhavém, intenzivním pronásledování dívky, kterou jsem hrála, vše co nakonec udělal bylo, že mě objal. Publikum bylo v podstatě podvedeno. Lidé za mnou přicházeli a říkali, "Jestliže je Michael tolik zamilovaný do té dívky, proč ji nakonec jen obejme?" (toto řekl jeden z mých přátel!)

Chtěla jsem tento problém probrat s Michaelem a zeptat se ho, zda-li by bylo v pořádku, kdybych ho na konci namísto objetí políbila. Ale během rušného turné jsem neměla možnost ho vidět nebo s ním mluvit, právě kromě chvíle, kdy jsme byli na scéně. Takže druhou noc představení, na konci u objetí, jsem se natáhla a zlehka ho políbila na tvář. Dav byl nadšen, Michael se zdál překvapený, ale usmál se. Později nikdo z jeho týmu nic neřekl, kromě obvyklého "Skvělá show."

Následující den byl posledním, kdy jsem měla vystupovat a zavolala jsem Michaelově sekretářce, jestli bych s ním mohla mluvit. Dala mi jeho číslo, ale řekla, abych ho příliš nezdržovala, jelikož byl velmi unavený. Zavolala jsem mu a poděkovala za to, že mi dal příležitost s ním pracovat. Také jsem řekla, že doufám, že ho můj malý polibek nevyvedl z míry. Michael mě ujistil, že byl polibek v pořádku. "Můžu večer zajít o kousíček dál?" Zeptala jsem se. "Jasně, to by bylo skvělé." Odpověděl. Znovu jsem mu poděkovala a zavěsila.

Tu noc, když jsem vešla na scénu, jsem byla velmi nervózní. Stále jsem se ptala sama sebe, jestli ho mám opravdu políbit. Věděla jsem, že by se to obecenstvu hrozně líbilo. Ale také jsem měla na paměti, jak čas strávený s Michaelem tak to, co mi řekli lidé z produkčního týmu, že má pro mě Michael slabost. Vycítila jsem to z našeho kontaktu očí, z gest, objetí, malých sladkých drobností, které řekl nebo udělal.

Dostali jsme se na konec scény a já jsem před ním stála. Měla jsem ruce na jeho límci a dívala se mu přímo do očí. V jeho tváři se zračil velmi sexy pohled. Kousl se do rtu. Já jsem se přitáhla dopředu, směrem k němu a on položil obě ruce na mé boky. Objali jsem se a poté se políbili na rty. Dav šílel. Odtančila jsem z pódia a Michael pokračoval ve zpěvu a smál se, bavil se s takovým životem v hlase, jaký jsem u něj ještě neslyšela.

Když jsem se dostala do zákulisí, všichni tanečníci mi gratulovali jak skvělá byla show a jak šťastný se zdál Michael být. Moc se mi líbila reakce na naše představení. Ale pro mě to bylo více než jen představení. Měla jsem ho opravdu ráda a věděla, že on má rád mě. Cítila jsem, že mezi námi něco bylo.

Když jsme dorazili zpět do hotelu, přišel za mnou manažer turné, John Draper a já s ním šla vyrovnat hotelový účet. Když jsme stáli u recepce, z ničeho nic se objevil Miko Brando a začal na mě řvát. "Jak se sakra odvažuješ tohle Michaelovi dělat?" ječel. "Ty děvko, ty zk...děvko, co jsi to provedla? Jak si ho mohla takhle zneužít před všemi těmi lidmi?"  Pokračoval a pokračoval, očividně neměl tušení, že jsme o tom s Michaelem mluvili předem. Byl zcela mimo obraz. Potom přišel Michalův manažer Frank Dileo. Po každém předchozím představení mě poklepal po rameni a řekl, jak jsem byla výborná. Tu noc neřekl ani slovo, místo toho mě obdařil tím nejhorším pohledem, jaký jsem kdy zažila. Dodnes netuším, co jsem udělala tak strašného, ale byl to pro me konec turné. Když turné pokračovalo v dalších městech, znovu už mě nenajali. Mé místo zaujala Sheryl Crow.   

Přišla jsem domů a hrozně plakala, nad obojím, nad promarněnou příležitostí a nad tím, že jsem ztratila Michaela. Jeho matka, Katherine, byla také zmatené z toho, co se stalo. Později mě několikrát pozvala do sídla Jacksonů v Encinu a dlouze jsme si popovídali. Řekla mi, že když jsme točili video, Michael se jí zeptal, jak by se měl ke mně zachovat. Pověděl ji, jak moc mě má rád a že ke mně něco cítil. Řekla mu, aby se vyjádřil, aby mi o svých pocitech řekl.

Nikdy mi nic podobného nepověděl, ačkoliv několik jiných v jeho okolí - bodyguardi, sekretářky  - mi o tom dali vědět. Jediné vysvětlení, na které jsem přišla bylo, že mě Michaelův hlavní manažer musel považovat za hrozbu. Turné Bad bylo jedna z nejlepších akcí v jeho kariéře a lidé, kteří pro něj pracovali nechtěli, aby to cokoliv pokazilo, zvláště vztah s nějakou holkou, kterou sotva znali.

Možná mě považovali za někoho, kdo si představuje, jako bláznivá fanynka, že bude milenkou superstar. Michael natočil video "Dirty Diana" s podobnou dějovou tématikou. Mně se ovšem pocity mezi námi vždy jevily jako vzájemné. Cítila jsem mez námi pouto. Možná to bylo proto, že si on i přál myslet, že je svět černobílý.

Možná jsem byla naivní nebo to špatně pochopila nebo jsem věcem, které se mezi Michaelem a mnou staly přikládala přílišnou důležitost. I kdyby to byla pravda, vždy jsem se chovala naprosto profesionálně. Bohužel to, že mě vyhodili na mě mělo příšerný dopad, jak na mou psychiku, tak na můj profesní život. Doufám, že jednoho dne budu schopna hodit tuto příhodu za hlavu a jít dál, ale už roky mě to pronásleduje. Rozhodně to ukazuje, jak show-bussiness, peníze a chamtivost mohou oddělit dva lidi, kteří se mají rádi.

Interview s Tatianou - BET

BET hlasatel: Někteří z vás si pamatují nedávný BET speciál, kde jste vy, veřejnost, měli šanci zeptat se na cokoliv Jacksonovic rodiny. Mnoho z vás zajímal milostný život Michaela Jacksona. Herečka Tatiana říká, že je muž v každém směru.

Žena na ulici: Tato otázka je pro Jermaina, jelikož ji můžeš, zdá se mi, zodpovědět nejlépe. Měl někdy Michael Jackson přítelkyni?

Jermaine: Ano, ano, ano. Byla tady Tatiana, ke které měl velmi blízko.

Tatiana:

Poprvé, kdy jsem se setkala s Michalem a byli jsme představeni, natáhl paži, řekl ahoj a potřásli jsem si rukou. Byl jsem ohromena (usmívá se).

Jeden z prvních záběrů byla scéna, kdy jsem měla proběhnout starým autem zatímco mě Michael pronásledoval a při třetí klapce se můj podpatek zachytil mezi čalouněním, já tak uvízla a režisér říká: "Pokračujte, pokračujte, nepřestávejte", Michael mi položil ruku na nohu, aby mi pomohl dostat se ven a já, eh, trochu jsem se polekala (směje se a červená) a odtáhla a ups, skončila venku sedíc na zadku. A když jsem opět vstala, abych pokračovala ve scéně, Michael po mně natáhl ruku a ve skutečnosti mi očistil pozadí.

Je velmi romantický, jelikož je tak citlivý a starostlivý.

Jeho dotek...jeho objetí...polibky. Zamilovala jsem se. Michael není gay, není žádný podivín, tak jak se jej poslední dobou snaží interpretovat média (velmi smutný, rozzlobený pohled).

(Dívá se přímo do kamery, velmi sexy pohledem). Pokud jde o jeho mužnost (přivírá řasy a sklání hlavu), věřte mi, je to muž.

BET hlasatel: Tatiana říká, že Michaela stále miluje a jednoduše chce, aby lidé věděli jak je výjimečný.

Osnova encyklopedie

Zajímavosti

Co možná nevíte:
V bookletu singlu Remember the time je napsáno, že tato píseň je věnovaná Dianě Ross.

Co je to ATV katalog?
Michael byl vlastníkem části ATV katalogu, vlastní tedy většinu písní kapely Beatles. Také písně Elvise Presleyho a své písně. ATV katalog je největší katalog práv na hudbu na světě a kdykoliv se někde zahrajou písně z tohoto katalogu, peníze jsou Michaelovi nebo Sony. Michael ho v 80. letech zakoupil za nějakých $47.5 miliónů dolarů a v dnešní době má cenu mnoha stovek miliónů. V 90. letech sloučil Michael ATV katalog se společností Sony, které prodal 50% za 110 miliónů. Sám nyní část katalogu ještě vlastní.

Co možná nevíte:
Hudba z písně Bad byla použita v německé reklamě na prací prášek "Weisser Riese" (90. léta)

Co možná nevíte:
Poslední scéna s Michaelem a Lisou Marií v klipu You are not alone byla natočena bez jejich vědomí.

Co možná nevíte:
Na oslavě narozenin Nelsona Mandely Michael vzal fotoaparát jednomu z paparazzi a dělal si z něho legraci.

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!