MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web

Co vás dnes šokovalo?

nemá obrázek
Ollynka88 (uživatel) 12.9.2011, 21:14
čas založit nové offline téma ;-) pište pište!:-)
nemá obrázek
Ollynka88 (uživatel) 20.9.2011, 20:04
čtu si michaelovu zprávu z pitvy (předtím jsem ji ještě nikdy nečetla) a je tam napsáno že píše se tam že když murray zjistil že michael nedýchá tak ho položil na podlahu a začal s resuscitací - což není pravda! v telefonátě ambulanci přece jasně ten volající bodyguard řiká že je na posteli a z ambulance mu radí ať ho dají na zem!

a taky by se měli rozhodnout jakou barvu vlasů michael měl - na jedný stránce píšou hnědý, na další černý...! tak co?!
nemá obrázek
Ollynka88 (uživatel) 1.11.2011, 18:39
že asi po miliontým shlédnutí a poslechu videoklipu k smooth criminal jsem zjistila, že ve videu zpívá jednu spolu navíc - nebo de facto 4 verše místo 2, které jsou na albu!!!
to jsem ale chytrá a všímavá, co?!:-D:-D
nemá obrázek
Tamy (uživatel) 1.11.2011, 22:56
Gratuluju. :-D
nemá obrázek
Ollynka88 (uživatel) 1.11.2011, 23:26
opravuju - "sloku"! ne "spolu"...

Příspěvky smí psát pouze registrovaní uživatelé.

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!