MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web

Odhalení sochy Michaela Jacksona na Zbraslavi

nemá obrázek
korat19 (uživatel) 18.9.2014, 19:06
Již v sobotu 27.9.2014 od 14:00 hod. proběhne dlouho očekávané slavnostní odhalení sochy Michaela Jacksona u Dětského domova Charlotty Masarykové na Zbraslavi, který Michael osobně navštívil u příležitosti svého jediného pražského koncertu v září 1996.
Je plánovaný zábavný program, oficiální odhalení zaštiťuje starosta městské části Ing. Aleš Háněl a paní ředitelka dětského domova, MUDr. Iva Truellová, kteří se významně zasloužili o to, že se podařilo prosadit instalaci památníku.
Přijďte na společné setkání, během kterého můžete předat Vaše případné dárky dětem umístěným v dětském domově a věnovat jim trochu svého času.
Všichni jste srdečně vítáni!
nemá obrázek
korat19 (uživatel) 28.9.2014, 13:29
Díky všem zúčastněným za skvělou, mimořádně milou sobotní akcičku. Byl to nádherný pohled na roztančené dětičky a na Michaelovu sochu obklopenou svíčkami a slunečnicemi.

Zejména patří dík účinkujícím, kteří se zúčastnili bez nároku na honorář. Jsou to:
Filip Jan Zvolský (moderátor), Roy Shovel (zpěv, tanec), Jolana Szayewska (housle), Jaroslav Parči (zpěv), Kolozsi Krisztián (MJ imitátor z Maďarska s tanečnicemi), taneční skupina Nautilus.

Další veliké díky ještě jednou panu starostovi Zbraslavi a paní ředitelce DD, bez nichž by žádná akce nebyla možná.

Díky Michaelovi, kvůli kterému se vše děje a kvůli němuž ani my nebudeme zapomínat na děti žijící bez zázemí svých rodin v dětských domovech <3

Příspěvky smí psát pouze registrovaní uživatelé.

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!