MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web

Žije Michael Jackson ?

nemá obrázek
BilyBim (uživatel) 15.1.2016, 17:30
Věříte někdo tomu, že Michaelovi se povedlo ošálit celý svět a ze scény hudební i té soukromé zmizel fingovanou smrtí ? Jisté indicie se dají na webu vyhledat , mnohé jsou vysvětleny a zpochybněny , ale stále některé zůstaly otevřeny dalším otázkám a diskuzím. Pátral někdo po těchto indiciích ?
nemá obrázek
BilyBim (uživatel) 15.1.2016, 17:47
https://drive.google.com/file/d/0B-cBD5JUJ_aEZk42NjJFcFR2elE/view?usp=sharing . Já sám to tvrdit nemohu , ale když jsem viděl ve studiu CNN jistého Dave Rothenberg ( Dave Dave ) a slyšel jeho hlas ve studiu poté v jiném pořadu z 80 let a také na jeho youtube nahrávce přišlo mi, že ten pán ve studiu je někdo jiný než skutečný Dave Rothenberg. ( popálené dítě vlastním otcem, který se stal Michaelovo letitým kamarádem ). Hlas je rozdílný a hlava neforemně větší. Ten pán se pohybuje a tváří podivným způsobem. Proč by se taková akce herce v masce Davea uskutečnila ?

Příspěvky smí psát pouze registrovaní uživatelé.

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!