MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Fanouškem v každém věku?

Fanouškem v každém věku?

11.5.2011, 22:24simonDiskuze (9)

V čínské verzi soutěže 'got talent', se objevila jedna z nejvěrnějších a zároveň nejčipernějších fanynek Krále Popu. Této dáme je, považte, 65 let a tančí s energií, takřka podobnou Michaela. (Nezapomeňte na to, že již můžete o článcích diskutovat, pouze klepněte na ''diskuze'' pod názvem článku a sdělte nám svůj názor.)
 

Diskuze k novince

eliaka21.4.2014, 21:55

sa som to nevidela lebo mi ukazovalo že video neesxtuje.

lida17.5.2011, 14:03

Klobouk dolů v takovém věku budu ráda, když se zvednu z postele.

marie15.5.2011, 17:46

Je to opravdová fanynka,ok.Michaelova hudba a písně jsou nezapomenutelné a přímo hladí duši a je to moc smutné,že už tu s námi není.

Eℓℓe 13.5.2011, 16:38

Je fakt dobrá. Obdivujem ju :)

Eℓℓe 13.5.2011, 16:38

Je fakt dobrá. Obdivujem ju :)

Lask112.5.2011, 11:57

Je obdivuhodné že sa stala v takom veku tak velmi populárna a že to zvláda, keď vačšinou preferujú mladých, krásnych ludí. To je dôkaz že ide hlavne o talent.

Johny12.5.2011, 10:03

Súhlasím s tebou Katka. A už len chcem dodať, že nebolo to aj keď sa to Michaelovi nevyrovná, tak aspoň vidno, že Michael stále žije po celom svete a nečakal som, že ešte medzi generáciou starších.

katka11.5.2011, 22:44

bola uzasna,dufam,ze dalej postupila...Vzdy ked niekto vystupuje na Michaelovu hudbu,ludia su hned usmievavejsi,zdvihne im to naladu.A to je fajn.Zboznujem jeho hudbu a charizmu....

Pája11.5.2011, 22:13

Ono to fakt funguje :D

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Myslím, že jsem byl prostě šťastlivec, protože jsem vyšel z doby, kde se nacházeli ti nejlepší autoři písní. Musel jsem s nimi pracovat a mnoho se naučit. Miluju melodii, staré irské písně, anglické písně, ale moje nejoblíbenější hudba je africká. Tady se hudba zrodila. Afrika je kolébkou hudby, světové hudby.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!