MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Vychází další deska Michaela Jacksona

Vychází další deska Michaela Jacksona

4.10.2011, 7:39BabyloveDiskuze (5)

Kanadská zábavní společnost Cirque du Soleil, jež bývá popisována jako "dramatická směs cirkusových umění a pouliční zábavy", si na letošek připravila show nazvanou "Michael Jackson: The Immortal World Tour", se kterou se chystá objet celý svět. I když si na vystoupení plné akrobacie, která má navodit atmosféru koncertu zesnulého Krále popu tady v Evropě budeme muset ještě nějakou tu chvilku počkat, od listopadu si budeme moci vychutnat alespoň její hudební podkres.  Nahrávka bude nazvaná jednoduše "Immortal" a k dostání bude od pondělí 21. listopadu. Jejím tvůrcem je hudební designér Kevin Antunes (který dříve vypomáhal s hudební režií například "Sticky & Sweet Tour" Madonny). Ten překopal více než čtyřicet hitovek Michaela Jacksona, aby diváci (a posluchači) "mohli zažít Jacksonovu hudbu úplně jinak". Práce mu zabrala více než rok ve studiu, kdy se prokousával mastery Michaelových nahrávek.

Vydání alba je posvěceno Epic Records ve spolupráci s Estate of Michael Jackson a vyjde ve standardní edici anebo jako deluxe, který nabídne o sedm stop více. Tracklist na vás čeká dole.  "Michael Jackson: The Immortal World Tour" si odbylo premiéru včera (2. 10.), do poloviny roku 2012 bude k vidění na šestapadesáti místech po celých Spojených státech. Následně by se atrakce měla přesunout do Evropy.

CD "Immortal" Michaela Jacksona nabídne ve standardní edici tyto přepracované písně: Working Day And Night, The Immortal Intro, Childhood, Wanna Be Startin’ Somethin’, Dancing Machine/Blame It On The Boogie, This Place Hotel/Smooth Criminal/Dangerous, J5 Medley: I Want You Back/ABC/The Love You Save, Human Nature/Speechless, Is It Scary/Thriller/Ghost/Somebody’s Watching Me/Threatened, You Are Not Alone/I Just Can’t Stop Loving You, Beat It/Jam/State Of Shock, Earth Song/Planet Earth, They Don’t Care About Us, Immortal Megamix: Can You Feel It/Don’t Stop Til You Get Enough/Billie Jean/Black Or White, Man In The Mirror.

Deluxe verze zase tyto: Working Day And Night, The Immortal Intro, Childhood, Wanna Be Startin’ Somethin’, Shake Your Body Down To The Ground, Dancing Machine/Blame It On The Boogie, Ben, This Place Hotel/Smooth Criminal/Dangerous, The Mime Segment: I Like The Way/Speed Demon/Another Part Of Me, J5 Medley: I Want You Back/ABC/The Love You Save, Human Nature/Speechless, Is It Scary/Thriller/Ghost/Somebody’s Watching Me/Threatened, You Are Not Alone/I Just Can’t Stop Loving You, Beat It/Jam/State Of Shock, Earth Song/Planet Earth, Scream/Little Susie, Gone Too Soon, They Don’t Care About Us, I’ll Be There, Immortal Megamix: Can You Feel It/Don’t Stop Til You Get Enough/Billie Jean/Black Or White, Man In The Mirror, Remember The Time/Bad. Zdroj: musicserver.cz

 

Diskuze k novince

Savanah9.10.2011, 0:54

No podľa mňa už je najvyší čas vydať Mj album s jeho nikdy nevydanými pesničkami .Mám namysli šúflikové alebo trezorové pesničky . Výberoviek je už viac než dosť.

michael4.10.2011, 20:29

super ale mohli aj vydat druhy posmrtny album michaela jacksona pokym sa tie nevydane piesne uplne nezostarnu

janina 4.10.2011, 16:24

Aha, tak sorry ..já hloupá,musím doplnit vzdělání

simon4.10.2011, 11:25

Epic record je to stejné jako Sony ;)

janina 4.10.2011, 8:59

Vydání alba posvěceno Epic Records, to je skvělý, že by Sony konečně utřela?

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Jsem pyšný na to, že jsem pomohl otevřít různé dveře. Všechna ta turné, cestování po světě – vidíte, jaký vliv hudba má. Když se rozhlédnete z pódia na stadion, kam až dohlédnete vidíte lidi Je to ten nejnádhernější pocit, ale přichází s bolestí. Stojí za tím hodně bolesti.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!